Wypożyczalnia sprzętu - godziny pracy w dn. 02.04.2021r.

01.04.2021

Informujemy, że w dniu 2 kwietnia 2021 r. (Wielki Piątek) Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, pielęgnacyjnego oraz wspomagającego, działająca w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli przy ul. Dmowskiego 1, będzie czynna do godziny 1330.


czytaj dalej...

Projekt AKTYWNI NIEPEŁNOSPRAWNI

23.03.2021

Informacja otrzymana z Biura Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych: Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych realizuje projekt pn. „Aktywni niepełnosprawni – narzędzia wsparcia samodzielności osób niepełnosprawnych”, w ramach Programu...


czytaj dalej...

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych

22.03.2021

Informujemy, że na stronie BIP Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Stalowej Woli, w zakładce Ogłoszenia i informacje, ukazało sie ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektu „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Stalowowolskiego na lata 2021-2030”.

Bezpośredni link do ogłoszenia: Ogłoszenie wraz z załącznikami .


czytaj dalej...

Ogólnopolska akcja "Dwulatek mówi"

15.03.2021

Na prośbę Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Teresy i Seweryna Dolańskich w Grębowie umieszczamy informację na temat ogólnopolskiej akcji "Dwulatek mówi", dotyczącej bezpłatnych konsultacji specjalistycznych dzieci w wieku 20-30 miesięcy.


czytaj dalej...

Informacja dla lekarzy okulistów - Aktywny samorząd

04.03.2021

Ważna informacja dla lekarzy okulistów - dotyczy zaświadczeń określających parametry wzroku na potrzeby programu Aktywny samorząd.

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją dotyczącą sposobu wypełniania zaświadczeń przez lekarzy okulistów na potrzeby uczestnictwa w Module I, obszarze B  Programu „Aktywny samorząd”.
Bardzo prosimy o jej przekazywanie lekarzom okulistom wystawiającym przedmiotowe zaświadczenia. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w których konieczne jest ich korygowanie lub ponowne wystawienie z powodu niedostarczenia niezbędnych informacji w pierwszym dokumencie.

Informacja dla lekarzy okulistów - dotyczy zaświadczeń określających parametry wzroku na potrzeby programu „Aktywny samorząd” -  Plik do pobrania [pdf, 424.95 kB]

źródło SOW PFRON (link)


czytaj dalej...